Каталог супутніх товарів в роздріб
Набори з еко посуду універсальні та практичні. Вони завжди знадобляться, завжди будуть доречними.

Ви зможете не тільки самі насолоджуватися улюбленою їжею, роблячи це екологічно та безпечно. З наборами з нашого посуду ви зможете подбати про рідних, близьких, друзів, гостей, колег. Ці набори знадобляться в офісі, для перекусу з колегами, на пікніку з друзями, на сімейному обіді, коли ліньки мити посуд, в бардачку автомобіля для їжі в дорозі. Список можна продовжувати та продовжувати.

Асортимент наборів з нашого біологічного посуду дуже широкий. Від індивідуальних наборів вилка-ніж до сімейних на 10 персон. Від мішалок для кави до великих ланч-боксів. Вони всі укомплектовані нашим одноразовим посудом із полімеру на основі кукурудзяного крохмалю.

Ми створювали ці набори з турботою про вас та ваших близьких.

А якщо ви не знайдете відповідного набору серед готових, ми з радістю створимо вам той, який буде відповідати вашим вимогам. Укомплектуємо його тим посудом, який потрібний саме вам. І ваша їжа перетвориться на свято. Веселий та легкий. Після якого не треба мити посуд.

Вибираючи набори з крохмального еко посуду, ви не тільки самі допомагаєте зберігати екологію планети і берегти її ресурси. Цим вибором ви допомагаєте вашому оточенню, яке розділить з вами їжу, бути відповідальнішою та усвідомленішою.

Ви берете участь у створенні нового, усвідомленого суспільства!
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ціна вказана за 1 упаковку.
Кількість товарів в упаковці вказана в описі товарів.
Доставка
Введіть місто доставки
Введіть № відділення Нової пошти
Payment method
У вас є можливість першими використати біорозкладаний посуд, дбати про здоров'я та безпеку кожного споживача.

© 2020 Copyright: ECOCORN
1